Silverica ToursSilverica Tours

Prihlásením súhlasite s obchodnými podmienkami Silverica Tours.

Already a member?

Silverica ToursSilverica Tours
Forgot password?

Don't have an account?

O nás

Vaša radosť z cestovania je našou srdcovou záležitosťou!

Cestovná kancelária Silverica Tours je rodinná firma, ktorá vkladá všetko úsilie a lásku k cestovaniu do uspokojenia požiadaviek zákazníkov. Našou filozofiou je poskytovať vysokú kvalitu zájazdov za najvýhodnejšie ceny na trhu, a to všetko bezpečne a spoľahlivo.

Ponúkame Vám vlastné zájazdy v rámci celej Európy. Organizujeme aj zájazdy pre firmy, školské a skupinové zájazdy, kolektívne podujatia. Dopravné služby sú zabezpečované vlastnými komfortnými autobusmi a skúsenými šoférmi. Počas našich poznávacích zájazdov Vás na cestách budú sprevádzať skúsení sprievodcovia.

Skutočným motívom, inšpiráciou i naplnením našej každodennej práce je Vaša spokojnosť. Pridajte sa k nám a objavte s nami čaro cestovania!

Zanietený tím

Máme radi svoju prácu

Záleží nám na Vašej spokojnosti. Preto do našej práce vkladáme maximálne úsilie.

Moderný e-shop

Nakupujte online

Na našom portáli nájdete všetko podstatné na jednom mieste. Rýchlo a jednoducho.

Naše priority

Bezpečne a spoľahlivo

S nami cestujete iba s profesionálnymi šoférmi, skúsenými delegátmi a sprievodcami.

Napísali o nás

Chcem sa Vám aj s manželom veľmi srdečne poďakovať za krásny výlet.  Ste úžasní ľudia, milí, srdeční. Bude nám cťou sa s Vami ešte niekedy stretnúť na ďalšom výlete.

rodina VALKOVÁ

Posielam Vám pozdrav z práce a ďakovnú spomienku na skvelý poznávací Pražský výletík. Želám veľa dobrých a milých klientov, veľa šťastných kilometrov a spokojnosť všetkých zúčastnených zájazdu, ako organizátorov, tak aj cestujúcich.

p. ALENA KLASOVÁ

Dobry den, zajazd do Budapesti bol vyborny, boli sme velmi spokojni celkovo, ale hlavne so sprievodcom, ten bol uzasny! Radi pojdeme s vami aj na iny zajazd.

p. ZUZANA HAVAŠIOVÁ, p. DANIEL HERIBAN

Dobrý deň, zájazd bol skutočne výborný, náročný, videli sme za jeden deň veľmi veľa, čo sa nám veľmi páčilo. Prestávky boli akurát, vhodné na uvoľnenie, program premyslený až po samotný záver. Boli sme nadmieru spokojní.

Horváthoví

Ďakujem Vám za veľmi dobre zorganizovaný výlet, z ktorého sme si odniesli veľa krásnych zážitkov a klobúk dole pred pánom sprievodcom za informácie, ktoré sme dostali.

Milka